In verkoopbemiddeling aangeboden bij Karsten Caravanmakelaardij: Deze schitterende Eriba Touring Troll 642 (eerste toelating 2024) – Het iconische Touring-gevoel, nu met ruimte voor het hele gezin.
Bent u op zoek naar een caravan die het karakter van de legendarische Eriba Touring combineert met de ruimte en het comfort van een moderne gezinscaravan? Dan is deze Eriba Touring Troll 642 uit 2024 absoluut een bezichtiging waard. De Touring-serie is al sinds 1957 een begrip onder kampeerliefhebbers en groeide uit tot één van de meest iconische caravanseries ooit gebouwd. Met de introductie van de ruime Troll 642 is daar een nieuwe dimensie aan toegevoegd: meer leefruimte, meer slaapplaatsen en nog meer comfort, zonder het unieke DNA van de Touring te verliezen.
Zodra u binnenstapt, ervaart u direct de warme en eigentijdse sfeer die de nieuwste Touring-generatie kenmerkt. De hoogwaardige afwerking, slimme indeling en moderne materialen zorgen voor een verrassend ruim interieur waarin iedere centimeter optimaal wordt benut. De comfortabele zitgroep vormt het gezellige middelpunt van de caravan, terwijl de complete keuken en praktische sanitaire ruimte ervoor zorgen dat het u onderweg aan niets ontbreekt. Dankzij de royale slaapmogelijkheden is deze Troll 642 bovendien uitstekend geschikt voor gezinnen of kampeerders die graag extra ruimte tot hun beschikking hebben.
Zoals u van Eriba mag verwachten, blinkt ook deze Touring uit in bouwkwaliteit en rijeigenschappen. De karakteristieke stalen buizenconstructie, het lage zwaartepunt en de aerodynamische carrosserie zorgen al decennialang voor een stabiele en comfortabele reis. Het kenmerkende hefdak houdt de caravan compact tijdens het rijden, terwijl u op de camping geniet van een royale stahoogte en een heerlijk ruimtelijk gevoel. Juist die combinatie van compacte rijeigenschappen en verrassend veel leefruimte maakt de Troll 642 zo bijzonder.
Ook op het gebied van comfort laat deze Eriba niets te wensen over. De moderne voorzieningen, sfeervolle verlichting en praktische opbergmogelijkheden maken iedere vakantie ontspannen en zorgeloos. Of u nu kiest voor een weekendje weg, een zomervakantie aan zee of een uitgebreide rondreis door Europa, deze Touring voelt zich overal thuis.
Deze Eriba Touring Troll 642 uit 2024 verkeert in uitstekende staat en is klaar voor vele nieuwe avonturen. De combinatie van iconisch design, hoogwaardige bouwkwaliteit en een verrassend ruim gezinsinterieur maakt dit een caravan waar u nog jarenlang met veel plezier van zult genieten.
Bent u op zoek naar een caravan met karakter, een rijke historie én alle ruimte voor het hele gezin? Dan is deze Eriba Touring Troll 642 absoluut een bezichtiging waard. Of u nu kiest voor een ontspannen vakantie aan de kust, een rondreis door Europa of een spontaan weekendje weg, deze caravan is volledig klaar voor nieuwe avonturen.
De caravan is te bezichtigen bij Karsten Caravanmakelaardij in Oosterblokker. Wij ruilen niet in.
SPECIFICATIES
Merk: Eriba
Type: Touring Troll 642
Bouwjaar: 2024
Slapen: 3 Personen
Gewicht leeg: 1240 kg
Max. toelaatbaar gewicht: 1500 kg
Laadvermogen: 260 kg
Technische Max. Massa: [technische_maximale_massa]
AFMETINGEN
Totale lengte: 646 cm
Opbouw lengte: 523 cm
Breedte: 219 cm
Hoogte: 226 cm
Stahoogte: 195 cm
Aantal slaapplaatsen: 3 Personen
Aantal bedden: 2
Bed 1 , formaat (lxb):: 2 aparte bedden 206cm x 103cm
Bed 1 , formaat (lxb):: 2 aparte bedden 198cm x 103cm
Aantal zitgroepen: 1
Zitgroep 2 , formaat (lxb):: Standaard zit 94cm x 205cm
ACCESSOIRES
- Accu: Soort: AGM accu, Merk: Varta, Vermogen Ah: 95 Ah, Leeftijd (jaartal): 2024
- Acculader
- Afdekplaat spoelbak
- Autark 12V Pakket
- Boiler: Soort: Combiketel (Boiler & Verwarming), Werkt op: Gas & Elektrisch, Inhoud: 10 Liter
- Buiten gasaansluiting
- Buiten TV/Kabel aansluiting
- Buitenstopcontact: Soort: 230V/12V/TV/Satelliet, Aantal: 1
- Caravanmover: Merk: Reich, Uitvoering: Volautomatisch, Leeftijd (jaartal): 2024
- Cassettetoilet
- Circulatieverwarming
- Combicassettes
- Combiketel
- Disselafdekking (afdekplaat)
- Disselslot
- Fietsendrager: Locatie: Voor op de dissel, Maximale draagkracht: 60 KG.
- Gasstel: aantal pitten:: 2-pits
- Gladde beplating
- Hagelbestendig dak
- Hefdak
- Hordeur
- Kachel: Soort:: Gas & Elektrisch (inbouw)
- Koelkast: Soort: Absorptie koelkast, Vriesvak: Ja, Model: Slim Tower koelkast, Inhoud: 150 Ltr.
- Lattenbodems: Verstelbaar?: Nee
- Lichtmetalen velgen
- Luifel: Soort: Cassetteluifel (dakmontage), Merk: Thule Omnistor, Zijwanden: Nee, Leeftijd: 2024
- Luifel 2: Soort: Voortentluifel (past alleen aan voortent), Merk: Fortex Petluifel 110 cm, Zijwanden: Nee, Leeftijd: Onbekend
- Omvormer (230V > 12V)
- Openslaande ramen rondom
- Opstapje: Soort: Vaste opstap
- Prullenbak in toegangsdeur
- Reservewiel
- Reservewielbeugel (onder caravan)
- Ringverwarming
- Rookmelder
- Schokdempers
- Serviceluik: Aantal:: 2
- Stabilisator koppeling
- USB Aansluitingen
- Verzwaarde as: Verzwaarde as: 1600 KG
- Verzwaarde uitdraaisteunen
- Voortent: Merk: Fortex, Type: Aronde Custom, Frame: Aluminium, Diepte voortent: 2.50 mtr., Leeftijd (jaartal): Onbekend
- Voortentlamp / buitenlamp
- Waterniveaumeter: voor:: Schoonwatertank
- Watertank (schoon): Soort: Vaste watertank inbouw, Inhoud: 30 Ltr.
INFORMATIE HUIDIGE EIGENAARS EN GEBRUIK
Hoeveelste eigenaar: 1ste eigenaar
Eigenaar sinds: 2026
Gebruikt op een seizoensplaats: Nee
Gebruikt voor weekendjes weg: Nee
Gebruikt voor gewone vakanties: Ja, 4 keer; 4X
Gemiddelde duur van vakanties: 1 week
Omstandigheden Caravanstalling: Altijd binnen
Originele boekjes aanwezig?: Ja
Is er in dit object gerookt?: Nee
Zijn er huisdieren mee geweest?: Nee
Reden verkoop: De caravan wordt verkocht in verband met de aanschaf van een andere caravan.
STAAT VAN ONDERHOUD
Staat/wijze van onderhoud: Nieuwstaat ( Gebruikt, maar geen krasje of deukje zowel binnen als buiten)
Is er regelmatig een (BOVAG) onderhoudsbeurt uitgevoerd?: Ja
Het laatste onderhoud is uitgevoerd in: 2025
Eventueel andere reparaties die onlangs zijn uitgevoerd:
BOVAG onderstel 2025
AANVULLENDE INFORMATIE
**In onderstaande tekst staan verschillende linkjes naaraanvullende informatie op onze website. Deze linkjes werken alleen op onzeeigen website www.caravanmakelaardij.nlen op het platform www.caravanmakelaaronline.nl.**
WIJ ZIJN CARAVANMAKELAAR
Deze caravan wordt in verkoopbemiddeling aangeboden bijKarsten Caravan- & Campermakelaardij. Deze caravan bieden wij u aan namensonze opdrachtgever. Wij doen zelf geen in- en verkoop, maar doen uitsluitendverkoopbemiddeling. De caravans die wij aanbieden zijn dus niet ons eigendom.
GARANTIE
Doordat wij bemiddelen in de verkoop en zelf geen eigenaarzijn, kunnen wij ook geen garantie op deze caravan geven. Wel kunnen wij uextra zekerheid bieden bij uw aankoop door middel van de BOVAG Aankoopkeuring /BOVAG Onderhoudsbeurt.
BOVAG AANKOOPKEURING / BOVAG ONDERHOUDSBEURT
Wij zijn aangesloten bij BOVAG en hebben naast onze caravanmakelaardijook een grote caravanstalling en een BOVAG gecertificeerde werkplaats. In dezewerkplaats kunnen onze keurmeesters de caravan volgens de BOVAG normen keuren.Als het laatste onderhoud 2 jaar of langer geleden is adviseren wij u altijd omde caravan te kopen ‘onder voorbehoud van een positieve BOVAG Onderhoudsbeurt’.Wij leggen dit dan vast in het koopcontract en spreken een maximaal bedrag aanbijkomende kosten af. Blijken er verborgen gebreken te zijn, dan kunt u de koopontbinden. Zo bent u verzekerd van een goede aankoop en beschermd tegen dewelbekende ‘kat in de zak’.
INRUIL
Aangezien wij caravanmakelaar zijn is inruil bij ons helaasniet mogelijk. Wel kunt u uiteraard uw eigen object bij ons in bemiddelingplaatsen voor de verkoop. De hiervoor geldende voorwaarden zijn terug te vindenop onze website www.caravanmakelaardij.nl.
Wilt u uw eigen caravan toch direct kwijt, zodat u hetverkoopbedrag kunt gebruiken voor de aanschaf van deze caravan? Dan kunnen wijvoor u altijd even informeren bij onze inkooppartners of zij uw caravan willeninkopen. U ontvangt dan een handelsprijs, die uiteraard (aanzienlijk) lagerligt dan de marktwaarde, maar u bent wel direct van uw caravan af. Bent unieuwsgierig wat uw caravan ongeveer waard is? Vul dan het verkoopformulier inop onze website en dan nemen wij vrijblijvend contact met u op om de mogelijkhedente bespreken.
CARAVAN FINANCIERING
Overweegt u deze caravan aan te schaffen, maar wilt u niet aluw spaargeld aanspreken? Dit kan door een caravan financiering af te sluitenvia CaravanDreams, het flexibele en transparante financieringsconcept vanFinanplaza B.V.. Klik op onze eigen website op de tekstlink ‘Financier dezecaravan via CaravanDreams’ en bereken direct uw maandbedrag! U kunt ook zelfmet de calculator aan de slag via deze link.
SPECIFICATIES & GEWICHTEN
Wat betreft de inhoud van deze advertentie doen wij onsuiterste best om de informatie zo goed en compleet mogelijk weer te geven. Wijbaseren ons bij de specificaties en gewichten op de gegevens die in de openbareRDW database zijn vastgelegd. Voor de juistheid van deze gegevens kunnen wijniet instaan en aan de informatie in deze advertentie kunnen dan ook geenrechten worden ontleend.
INTERESSE?
Heeft u interesse in deze caravan? Dan raden wij u aan omvoor een actueel overzicht van ons assortiment, de technische specificaties enextra foto's onze website te raadplegen. Bent u van plan om langs te komen vooreen bezichtiging? Bel dan eerst even of de caravan nog altijd beschikbaar is.Zo voorkomt u eventuele teleurstellingen.
Meer informatie? Neem telefonisch contact met ons opvia 0229-261635 of vul het contactformulier in!
Disclaimer: De informatie in deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Toch kan er onverhoopt een fout of onvolledigheid in zijn geslopen. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend en Karsten Caravanmakelaardij is dan ook niet aansprakelijk voor eventuele typefouten.
Eriba Touring Troll 642 uit 2024 te koop op CampersCaravans.nl.
Eriba Touring Troll 642
Bekijk ook op Caravanstekoop.nl:
Caravanstekoop.nl - Eriba Touring Troll 642