0 advertenties in vergelijking


Je kan maximaal 4 advertenties vergelijken.
0 advertenties in vergelijking


Je kan maximaal 4 advertenties vergelijken.
Knaus As Good As Gold 400TS
€ 6.450,-

Knaus As Good As Gold 400TS

€ 6.450,-

2000
5.96 Lengte (m)
1200 kg
95x gezien

Omschrijving Knaus As Good As Gold 400TS

Deze Knaus As Good As Gold 400 TS met eerste toelating in 2000 wordt u in bemiddeling aangeboden door Karsten Caravanmakelaardij.

De Knaus As Good As Gold 400 TS is een praktische caravan met een overzichtelijke indeling en een prettig formaat. Dankzij de efficiënte indeling is de beschikbare ruimte goed benut en biedt de caravan een fijne basis voor zowel korte uitstapjes als langere kampeervakanties.

Voor extra gemak is de caravan voorzien van een mover uit 2022. Hiermee kunt u de caravan eenvoudig en nauwkeurig op de gewenste plek manoeuvreren. Daarnaast beschikt de caravan over een lithium accu, eveneens uit 2022.

Bij de caravan wordt tevens een voortent geleverd, waarmee u de leefruimte rondom de caravan eenvoudig kunt uitbreiden. Daarnaast is de caravan in 2026 voorzien van een BOVAG onderhoudsbeurt.

Een praktische Knaus met een fijne basisuitrusting, voorzien van een mover en lithium accu uit 2022 en recent BOVAG onderhouden.

Deze caravan is te bezichtigen bij Karsten Caravanmakelaardij in Oosterblokker. Wij ruilen niet in.


SPECIFICATIES

Merk:                                        Knaus
Type:                                         As Good As Gold 400 TS
Bouwjaar:                                 2000

Slapen:                                    4 Personen 

Gewicht leeg:                         840 kg
Max. toelaatbaar gewicht: 1200 kg
Laadvermogen:                      360 kg
Technische Max. Massa:       [technische_maximale_massa]

AFMETINGEN

Totale lengte:                         596 cm
Opbouw lengte:                     480 cm
Breedte:                                  217 cm
Hoogte:                                   256 cm
Stahoogte:                             195 cm

Aantal slaapplaatsen:          4 Personen
Aantal bedden:                      0


Aantal zitgroepen:                2
Zitgroep 2 , formaat (lxb):: Standaard zit 133cm x 200cm
Zitgroep 2 , formaat (lxb):: Treinzit 185cm x 142cm


ACCESSOIRES

- Accu: Soort: Lithium accu (lichtgewicht), Merk: Enduro, Vermogen Ah: 20 Ah, Leeftijd (jaartal): 2022
- Acculader
- Afdekplaat spoelbak
- Caravanmover: Merk: Enduro, Uitvoering: Halfautomatisch, Leeftijd (jaartal): 2022
- Cassettetoilet
- Circulatieverwarming
- Combicassettes
- Dakladder & Imperiaal
- Dakluik (normaal formaat): Aantal:: 2
- Disselslot
- Gasstel: aantal pitten:: 3-pits
- Imperiaal / dakrail
- Instapbeugel: Instapbeugel: met slot
- Kachel: Soort:: Gas
- Koelkast: Soort: Absorptie koelkast, Vriesvak: Ja, Model: Tafelmodel koelkast, Inhoud: 70 Ltr.
- Omvormer (230V > 12V)
- Openslaande ramen rondom
- Opstapje: Soort: Losse opstap
- Reservewiel
- Reservewielbeugel (onder caravan)
- Ringverwarming
- Schokdempers
- Serviceluik: Aantal:: 1
- Stabilisator koppeling
- Voortent: Merk: Doréma, Type: Onbekend, Frame: Staal, Diepte voortent: 2.40 mtr., Leeftijd (jaartal): Onbekend
- Voortent 2: Merk: Starcamp Resistent, Type: Onbekend, Frame: Glasfiber / Carbon, Diepte voortent: 2.00 mtr., Leeftijd (jaartal): Onbekend
- Voortentlamp / buitenlamp
- Watertank (schoon): Soort: Jerrycan's, Inhoud: 15 Ltr.


INFORMATIE HUIDIGE EIGENAARS EN GEBRUIK

Hoeveelste eigenaar: 3de eigenaar
Eigenaar sinds: 2026
Gebruikt op een seizoensplaats: Nee
Gebruikt voor weekendjes weg: Nee
Gebruikt voor gewone vakanties:  Ja, 1 keer; 1X
Gemiddelde duur van vakanties: 2 weken

Omstandigheden Caravanstalling: Altijd binnen
Originele boekjes aanwezig?: Nee
Is er in dit object gerookt?: Nee
Zijn er huisdieren mee geweest?: Nee
Reden verkoop: Wij stoppen met kamperen in verband met andere vakantie interesses


STAAT VAN ONDERHOUD

Staat/wijze van onderhoud: Gebruikt (Hier en daar een deukje en/of gebruikelijke gebruikssporen)
Is er regelmatig een (BOVAG) onderhoudsbeurt uitgevoerd?: Ja
Het laatste onderhoud is uitgevoerd in: 2026

Eventueel andere reparaties die onlangs zijn uitgevoerd: 


AANVULLENDE INFORMATIE


**In onderstaande tekst staan verschillende linkjes naaraanvullende informatie op onze website. Deze linkjes werken alleen op onzeeigen website www.caravanmakelaardij.nlen op het platform www.caravanmakelaaronline.nl.**

WIJ ZIJN CARAVANMAKELAAR

Deze caravan wordt in verkoopbemiddeling aangeboden bijKarsten Caravan- & Campermakelaardij. Deze caravan bieden wij u aan namensonze opdrachtgever. Wij doen zelf geen in- en verkoop, maar doen uitsluitendverkoopbemiddeling. De caravans die wij aanbieden zijn dus niet ons eigendom.

GARANTIE

Doordat wij bemiddelen in de verkoop en zelf geen eigenaarzijn, kunnen wij ook geen garantie op deze caravan geven. Wel kunnen wij uextra zekerheid bieden bij uw aankoop door middel van de BOVAG Aankoopkeuring /BOVAG Onderhoudsbeurt.

BOVAG AANKOOPKEURING / BOVAG ONDERHOUDSBEURT

Wij zijn aangesloten bij BOVAG en hebben naast onze caravanmakelaardijook een grote caravanstalling en een BOVAG gecertificeerde werkplaats. In dezewerkplaats kunnen onze keurmeesters de caravan volgens de BOVAG normen keuren.Als het laatste onderhoud 2 jaar of langer geleden is adviseren wij u altijd omde caravan te kopen ‘onder voorbehoud van een positieve BOVAG Onderhoudsbeurt’.Wij leggen dit dan vast in het koopcontract en spreken een maximaal bedrag aanbijkomende kosten af. Blijken er verborgen gebreken te zijn, dan kunt u de koopontbinden. Zo bent u verzekerd van een goede aankoop en beschermd tegen dewelbekende ‘kat in de zak’.

INRUIL

Aangezien wij caravanmakelaar zijn is inruil bij ons helaasniet mogelijk. Wel kunt u uiteraard uw eigen object bij ons in bemiddelingplaatsen voor de verkoop. De hiervoor geldende voorwaarden zijn terug te vindenop onze website www.caravanmakelaardij.nl.

Wilt u uw eigen caravan toch direct kwijt, zodat u hetverkoopbedrag kunt gebruiken voor de aanschaf van deze caravan? Dan kunnen wijvoor u altijd even informeren bij onze inkooppartners of zij uw caravan willeninkopen. U ontvangt dan een handelsprijs, die uiteraard (aanzienlijk) lagerligt dan de marktwaarde, maar u bent wel direct van uw caravan af. Bent unieuwsgierig wat uw caravan ongeveer waard is? Vul dan het verkoopformulier inop onze website en dan nemen wij vrijblijvend contact met u op om de mogelijkhedente bespreken.

CARAVAN FINANCIERING

Overweegt u deze caravan aan te schaffen, maar wilt u niet aluw spaargeld aanspreken? Dit kan door een caravan financiering af te sluitenvia CaravanDreams, het flexibele en transparante financieringsconcept vanFinanplaza B.V.. Klik op onze eigen website op de tekstlink ‘Financier dezecaravan via CaravanDreams’ en bereken direct uw maandbedrag! U kunt ook zelfmet de calculator aan de slag via deze link.

SPECIFICATIES & GEWICHTEN

Wat betreft de inhoud van deze advertentie doen wij onsuiterste best om de informatie zo goed en compleet mogelijk weer te geven. Wijbaseren ons bij de specificaties en gewichten op de gegevens die in de openbareRDW database zijn vastgelegd. Voor de juistheid van deze gegevens kunnen wijniet instaan en aan de informatie in deze advertentie kunnen dan ook geenrechten worden ontleend.

INTERESSE?

Heeft u interesse in deze caravan? Dan raden wij u aan omvoor een actueel overzicht van ons assortiment, de technische specificaties enextra foto's onze website te raadplegen. Bent u van plan om langs te komen vooreen bezichtiging? Bel dan eerst even of de caravan nog altijd beschikbaar is.Zo voorkomt u eventuele teleurstellingen.

Meer informatie? Neem telefonisch contact met ons opvia 0229-261635 of vul het contactformulier in!

Disclaimer: De informatie in deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Toch kan er onverhoopt een fout of onvolledigheid in zijn geslopen. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend en Karsten Caravanmakelaardij is dan ook niet aansprakelijk voor eventuele typefouten. 

Knaus As Good As Gold 400TS uit 2000 te koop op CampersCaravans.nl.

Knaus As Good As Gold 400TS

Bekijk ook op Caravanstekoop.nl: Caravanstekoop.nl - Knaus As Good As Gold 400TS

Lees verder
Sluiten
Meer informatie: caravanmakelaaronline.nl

Basisinformatie


Merk: Knaus
Type: As Good As Gold 400ts
Conditie: Gebruikt
Bouwjaar: 2000
Lengte (m): 5.96

Specificaties


Breedte (m): 2.17
Hoogte (m): 2.56
Max. toelaatbaar gewicht (kg): 1200
Laadvermogen (kg): 360
Gewicht (kg): 840
Aantal slaapplaatsen: 4

Interieur


Verwarming:
Koelkast:

Exterieur


Disselslot:
Voortent:

Veiligheid


Reservewiel:

Aanbieder

Marktwaarde

Marktconform geprijsd iHet marktgemiddelde is berekend over vergelijkbare advertenties (zelfde type/gewichtsklasse, bouwjaar ±2 jaar).

Rijbewijs & gewicht

BErijbewijs afh. trekauto

De caravan is meer dan 750 kg — afhankelijk van trekauto Maximum Toegestane Massa is een BE of B+E97 rijbewijs nodig.

Trekauto-MTM
kg
Staat op het kentekenbewijs van je auto (regel F.2).

Caravancentrum Karsten

  • 9 jaar actief op CampersCaravans.nl
0229 26... Toon Vermeld CampersCaravans.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper. WhatsApp de verkoper Print bezichtigingschecklist
Een camper of caravan financieren? Denk dan goed na over de financiële gevolgen. Wat worden de vaste lasten of welke type lening past het best. Laat je informeren over de verschillende opties. Lees verder.

Reizen in een camper of caravan geeft een gevoel van vrijheid. Zorgeloos genieten en nergens aan hoeven denken maakt een goede verzekering echter onmisbaar. Er zijn verschillende mogelijkheden om een camper of caravan te verzekeren voor gegarandeerd vakantieplezier. Lees verder.



Marktwaarde

Marktconform geprijsd iHet marktgemiddelde is berekend over vergelijkbare advertenties (zelfde type/gewichtsklasse, bouwjaar ±2 jaar).

Rijbewijs & gewicht

BErijbewijs afh. trekauto

De caravan is meer dan 750 kg — afhankelijk van trekauto Maximum Toegestane Massa is een BE of B+E97 rijbewijs nodig.

Trekauto-MTM
kg
Staat op het kentekenbewijs van je auto (regel F.2).

Caravancentrum Karsten

  • 9 jaar actief op CampersCaravans.nl
0229 26... Toon Vermeld CampersCaravans.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper. WhatsApp de verkoper Print bezichtigingschecklist

Meer informatie

Wil je meer infomatie over deze advertentie? Neem gerust contact op met de aanbieder van de advertentie via het onderstaande contactformulier.

Om een reactie te plaatsen dien je eerst in te loggen.
Inloggen om te reageren

Je opmerking of vraag:

Ongeldig e-mailadres
Vul verplichte velden in

Laatst bekeken

2000 840 kg 5.96 m

Marktwaarde

Marktconform geprijsd iHet marktgemiddelde is berekend over vergelijkbare advertenties (zelfde type/gewichtsklasse, bouwjaar ±2 jaar).

Rijbewijs & gewicht

BErijbewijs afh. trekauto

De caravan is meer dan 750 kg — afhankelijk van trekauto Maximum Toegestane Massa is een BE of B+E97 rijbewijs nodig.

Trekauto-MTM
kg
Staat op het kentekenbewijs van je auto (regel F.2).

Caravancentrum Karsten

  • 9 jaar actief op CampersCaravans.nl
0229 26... Toon Vermeld CampersCaravans.nl wanneer je contact opneemt met de verkoper. WhatsApp de verkoper Print bezichtigingschecklist